Poděkování, doporučení, dodavatelé

Poděkování, doporučení, dodavatelé

Na tento článek se chystám už dlouho. Chtěli bychom doporučit dodavatele a firmy, se kterými jsme byli spokojeni. Snad článek i pomůže, protože někdy je trochu složitější hledání těch správných.

Design

Podobu loga jsme se snažili nejdříve navrhnout sami. Chtěli jsme alespoň orientačně nakreslit, co bychom si přestavovali. Věřte ale, že nakreslit krtka tak, aby byl jednoduchý, roztomilý a nebyla z toho divná kreatura nebo kopie pohádkového krtečka, je opravdu těžké. Takže jsme se obrátili na profesionála, tedy spíš profesionálku, Annu Frajtovou. Spolupráce byla perfektní a za pár dní bylo na světě logo, které nyní sklízí pozitivní ohlasy všude, kde ho vidí, ale i podklady pro výrobu sklenic, etikety a návrh webu.

Při hledání toho pravého člověka doporučuji portál Na volné noze.

Logo Slepý krtek - varianty

Web

Nejdříve jsme měli dočasnou verzi webu, kterou jsme vlastnoručně vytvořili na free šabloně WordPressu. Možná si na ni ještě někdo vzpomene. Plánovali jsme pomalý rozjezd, ale sběrači etiket a milovníci minipivovarů náš web objevili ještě dříve než vyhledávače, a tak jsme museli zrychlit. Grafický návrh od Anny Frajtové byl hotov, texty jsme měli z původní verze, a tak zbývalo nakódování vlastní šablony. Na to už mé znalosti nestačí, takže jsme opět využili Na volné noze a oslovili Patrika Šímu (www.patriksima.cz). Opět můžeme vřele doporučit – profesionální práce bez jediné chybičky a dodržení termínu. 

Sklenice

Poprvé jsme využili možnosti objednat sklenice přes Pivovar Padochov (www.pivovarpadochov.cz). Objednávka proběhla bez problému, bohužel při doobjednání jsme velmi dlouho čekali na reakci, takže jsme už dál nevyužili.

Další objednávky už proběhly přímo přes firmu Sahm, kde sice nějaký čas trvá, než se přes různé telefonáty a nefunkční webové stránky dostanete ke správnému člověku, pak už ale funguje vše OK a navíc jsou ceny samozřejmě lepší než přes prostředníka.

U objednávky sklenic se připravte na delší dodací lhůtu (cca 6 týdnů, v sezóně až 2 měsíce). V současné době mají minimální odběr 200 sklenic. Kvalita provedení i komunikace je vždy perfektní.

 sklenice Slepý krtek

Tiskárna

Na běžný tisk vizitek, samolepek, výrobu razítka, apod. využíváme služeb menší tiskárny v Praze (www.kopirovani.cz). Velmi rychlá a bezproblémová komunikace a milí pracovníci 🙂

Banner nad stánek jsme si nechali vyrobit na www.idigitisk.cz. Jednoduchá kalkulace a zadání zakázky online, rychlá výroba.

Dárkový poukaz Slepý krtek

Občerstvení

 Kdo byl u nás na dni otevřených dveří, určitě ochutnal kromě piva i něco k jídlu. Po četných dotazech dáváme info, kde jsme nakupovali 🙂

Klobásy z udírny – Řeznictví, uzenářství Barthel v Kosmonosích, konkrétně Kosmonoská klobása. Velký díl zásluh má samozřejmě i obsluha udírny tatínek.

Nakládaný hermelín – Sedlčanský hermelín velké balení. Máme bohužel informaci, že není moc k sehnání mimo Makro.

Babiččiny koláče a preclíky – nedají se koupit, musíte upéct 🙂 

Suroviny na výrobu piva

Slad – Slad jsme kupovali ve sladovně Mšeno, kde byla kvalita trochu kolísavá. V současné době využíváme sladovnu Kounice a jsme moc spokojeni.

Kvasnice – Zde patří velký díky Pivovaru Svijany, který nám bezplatně dává kvasnice. Občas využijeme i již zmiňované Kounice.

Chmel – Máme zásoby ze Žatce

Káva – Velké doporučení pražírny Doubleshot, až je nám někdy líto tak výbornou kávu dávat do piva…

 Doubleshot


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *