Naučte se vařit pivo

Plánované akce na rok 2013

Aktuálně! Původně plánované prodejní dny první sobotu v měsíci jsme bohužel museli z rodinných a provozních důvodů zrušit.

 

Stejně jako loni, dáváme včas vědět, kdy u nás bude otevřeno a kam zavítáme. Změny vyhrazeny 🙂 Doporučujeme se ještě raději před akcí podívat na náš web nebo facebook, jestli vše pořád platí.

 

Pokud byste věděli o nějaké skvělé akci, na které bychom neměli chybět, dejte nám vědět do komentářů nebo na mail.

 

Budeme se na vás těšit!

 
Slepý krtek - akce

 

 

 

 

9 komentářů: “Plánované akce na rok 2013”

 1. Žatecká dočesná napsal:

  zdravim proc se neucastnite akce zatecka docesna v zari je tam plno malych a rodinnych pivovaru a hlavne plno lidi ochutnavajicich hlavne male a ne tolik zname piva. akce je tento rok druhy vikend v zari vzdy patek a sobota.
  Ondrej Pivonka

  • admin napsal:

   Zdravím,

   no je to tak, že jsme opravdu minipivovar. To znamená, co si sami nevypijeme, to prodáme a často když už jedeme na větší akci, tak nám dojde pivo už dopoledne. Navíc nás tuším nikdo nepozval a jak si tak právě pročítám pokyny na jejich webu tak když dám 5000 až 14000 za nájem stánku tak si na takovou akci 100 Km od nás budu muset ještě vzít hypotéku 🙂 Prakticky řečeno na akci s takovýmhle vstupním poplatkem žádný opravdu minipivovar nenajdete. No a ještě k tomu první dva víkendy už máme zaplněny dnem otevřených dveří u nás a druhý soukromou akcí. Takže je mi líto. Ale určitě děkuji za informaci a těší mě, že jsme v Žatci žádaní. Třeba někdy do budoucna.
   Marek

 2. […] Budeme přítomni na jiných akcích mimo pivovar a zbude víc piva pro hospody v Praze, Brně a další […]

 3. prodej medoviny napsal:

  ráda bych se zučastnila ve Veltrusích z prodejem ve stánku medovina a štramberské uši

 4. Pavel K napsal:

  Přeji krásný den, rád bych se zeptal, kdybych si chtěl objednat dvě 50 l bečky piva, jak dlouho dopředu bych vás musel pro takovou objednávku kontaktovat kvůli navaření a zrání? Případně, jaký typ narážečů používáte? všiml jsem si, že jsou tři (možná i víc) druhů narážečů a tak bych si rád koupil správný, protože tak či tak plánuji koupi chlaďáku a příslušenství. děkuji. Pak bych se ozval telefonicky. Pavel

  • admin napsal:

   Dobrý den,

   Přes léto jsme plně vytíženi a asi tak do září nepřijímáme nové objednávky. Jinak používáme sudy na narážeč Bajonet.

   S pozdravem, Marek Havlas

 5. 24.8.2013 napsal:

  Už se těším na den otevřených dveří 24.8.2013. Z Ledců se dostavím pěšky i s přáteli. Od kolika hodin budou Vaše dveře otevřené?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *